Daug žmonių daug metų bandė išspirti Petrą Gražulį iš Seimo. Kaip sakoma, bandėm išmesti parlamentarą before it was cool. Deja, mums nepavyko, daug kas net gynė tą žmogų, nes gi „žodžio laisvė ir demokratija“.

Tik primenu, kad jis atakavo taikų paradą, panaudojo fizinę jėgą prieš policijos pareigūnus, vengia arešto, teigia, kad homoseksualumas yra liga, „dezinfektavo“ Gedimino prospektą nuo ŽIV, siūlo mesti visus „iškrypėlius“ į kalėjimą arba deportuoti, gamina šortus su papildomom skylėm, gina vaikus nuo naudingos informacijos ir rekomenduoja sekti Rusijos pavyzdžiu saugant šeimas nuo Europos Sąjungos pedoteisininkų bei gėjų reklamų platintojų.

Seimo narys Petras Gražulis visa tai padarė pasididžiuodamas, be jokių atsiprašymų. Ir Seimas jo neišmetė.

Net du kartus Seimas balsuodamas leido proteguoti Petrą, saugoti jį nuo prokurorų rankų, palaikyti jo neliečiamybę. Tarsi neliečiamybė egzistuoja tam, kad seimūnas galėtų be jokių sankcijų kurstyti neapykantą prieš žmonių grupę. Tarsi Gražulis čia buvo auka, ir mes privalome suteikti jam pagalbą ginant žodžio laisvę ir demokratiją.

Balsavimo Seime rezultatai: 2010m. 2013m.

Man tai atrodo labai negerai.

Ta prasme, demokratiškai nusprendė demokratiškai išrinktas Seimas, kad tas antidemokratas Gražulis nusipelnė demokratiškų apsaugos priemonių, nes be to neliečiamybės skydo jam būtų sunku „dezinfekuoti“ gatves nuo ŽIV iškrypėlių parado metu, ir tai yra būtina daryti demokratijoje.

Tokia Seimo logika. Ir čia net prieš valstiečių atėjimą.

Daug kas man sakė, kad tai nesvarbu.

Nesuprantu, kokioje demokratinėje valstybėje patys demokratijos principai galėtų būti „nesvarbu“, bet daug kas man taip sakė apie Lietuvos Seimą.

Turėtų būti nesuvokiama, kad Seimas nenorėjo jo išmest. Juk jis darė gėdą ne tik Seimo institucijai, bet ir pačiai demokratijai ir visai Lietuvai. Jis buvo Lietuvos tarptautinė antireklama, jis buvo faktorius, dėl kurio praradom investicijas, jis buvo viena iš aukšto savižudybių skaičiaus priežasčių, jis skatino emigraciją į šalis, kurių parlamentuose nėra Petrų Gražulių.

Ir jis visa tai padarė būdamas partijos, kurios logotipas yra Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei plagiatas, narys, jei kažkam vis dar neaišku.

Bet Seimas jo ne tik neišmetė, bet net nepanaikino neliečiamybės, kad būtų įvertinta ir ištirta jo veiksmų žala.

Daug kas man sakė, kad neverta kovoti prieš Gražulį, juk jis išrinktas, juk jis tik turi teisę išreikšti savo nuomonę, juk jis nevertas dėmesio, juk yra svarbesnių reikalų, jis tik klounas ir tt.

Žmonės sakė beleką, kad tik Gražulio klausimas neturėtų galutinio sprendimo. Maaaarkai, nori išmesti Seimo narį dėl BK pažeidimų? Nu Markai, gal neapsišik, ką? Tai nesvarbu!

O aš galvojau, nu blemba, jeigu norite set’inti precedentą, kad išmesti žmogų dėl tokių akivaizdžiai neetiškų ir net kriminalinių veiksmų yra „diskutuotinas reikalas“ ir jūsų Seime net neįmanoma surinkti reikalingą balsų kiekį dėl tokio žmogaus neliečiamybės, tada kaip jūs išmesit kitas šiukšles, korupcionierius, švogerius ir Putino kolaborantus?

Naujas vėjas

Tada atėjo valstiečiai, ir staiga visi suprato, kad reikia nedelsiant išmesti šiukšles, korupcionierius, švogerius ir Putino kolaborantus. Kas savaitę kas nors reikalauja, kad kas nors būtų išmestas.

O tai kažkaip nepavyksta, nes net negalėjote išmesti Gražulio, ir sakėte, kad tai nesvarbu.

Tokia ironiška situacija: tie, kurie anksčiau siūlė ignoruoti Gražulio nepagarbą Lietuvos Konstitucijai, dabar mojuoja ta pačia Konstitucija ir reikalauja išmesti parlamentarus iš parlamento.

Sveiki. Dabar norite ginti demokratiją?

Labai gerai, kad esate šiandien. O kur buvote 2010 m.?

Man tikrai aišku, kur tokie „demokratiški“ žmonės buvo 2015m, nes labai gerai prisimenu. Jie buvo feisbuke, nes staiga dėl vieno angliško keiksmažodžio jie plėšė maikes ir reikalavo nedelsiant išmesti mane iš miesto tarybos ir deportuoti vapšė Anglijon.

Taip, aš VĖL rašau apie tą incidentą, nes tas incidentas VĖL puikiai demonstruoja žmonių dvigubus standartus bei norą paminėti išrinktųjų priesaiką tik tada, kai patogu, drąsą taikyti etikos standartus tik tada, kai koks ilgaplaukis užsienietis kritikuoja Lietuvos valdžios politiką. O tas su dezinfekcijos priemonėm Gedimino prospekte? Jo niekur neišmetėte, nes jis tik rekomenduoja sekti Rusijos pavyzdžiu, gi tai tik nuomonė, jis turi laisvę vadinti nemažą grupę bendrapiliečių iškrypėliais, nes tai būtina demokratijoje. Ane?

OK, dabar matau kad Lietuvoje madinga, labai sveikintina ir visur skatinama kritikuoti Lietuvos valdžią. Pagaliau. Tai yra labai geras ženklas.

Tas veikėjas, kuris anksčiau užkūrė mandato naikinimo shitstormą dėl mano angliško keiksmažodžio, yra tas pats veikėjas kuris dabar skubiai organizuoja mitingą prie Seimo. Kodėl jis dabar organizuoja mitingą prie Seimo? Dėl to, kad Seimas neišmetė blogo seimūno. Va.

Visos Gražulio nesąmonės vienoje byloje

Kad nepamirštumėte, kiek laisvės suteikėte Gražuliui, kiek kartų aklai žiūrėjote, kaip jis spjauna ant Lietuvos žmonių ir Konstitucijos, kiek daug vėžio ląstelių jis implantavo jūsų demokratijoje be sankcijų, kiek visiškai nekaltų žmonių jis atakavo isterinėm fantazijom, kai jūs nieko nedarėte ir net patarėte man tylėti, pristatau visų Petro Gražulio blogiausių pasisakymų bylą.

Visos Gražulio nesąmonės 2009-2017: goo.gl/9uHsP6

Esu labai dėkingas Lietuvos Žmogaus Teisių Centrui už šį darbą. Čia ne tiesiog darbas, čia istorija. Tai turėtų būti eksponatas, Seimo muziejuje. Čia galėtų būti paminklas Lukiškių aikštėje, informuojantis vaikus apie viską, už ką laisvės kovotojai tikrai nekovojo. Šitas dokumentas galėtų būti atspausdintas, susuktas ir įdėtas į anglies pluošto skardinę ir paleistas į kosmosą, kad demotyvuotų ateivius, kurie ieško intelektualių gyvybės formų.

Šitas ilgas dokumentas labai daug pasako apie tai, kaip atsidūrėm tokioj situacijoj, kad galų gale reikia protestuoti prie Seimo. Šitas dokumentas sako jums į ausį: „Vaikeli, nepakartok šitos klaidos, niekada netylėk, visada mesk šiukšles, niekada netoleruok nesąmonių, nesakyk „rytoj“, o daryk šiandien, kol dar ne per vėlu.“.