Turiu gerą naujieną ir svarbų prašymą.

Gal jau žinote, kad man pavyko iškovoti eilutę miesto biudžete tam, kad Go Vilnius galėtų samdyti konsultantus miesto naktinės ekonomikos analizavimui ir strateginių rekomendacijų pateikimui.

Konsultacijos konkursą laimėjo Sound Diplomacy, t.y. Londono Mero konsultantai nakties ekonomikos bei kultūros plėtros reikalais. Taip pat komandoje yra Mirik Milan, buvęs Amsterdamo naktinis meras ir Lutz Leichsenring, Berlyno naktinių klubų komisijos atstovas. Toks drymtym pasaulio ekspertų šioje inovatyvioje ir pažangioje sferoje.

Tai reiškia, kad gausime geriausią įmanoma patarimą, kaip padaryti Vilnių gyvą ir saugų naktimis, su kuo daugiau kultūrinių renginių, o ne tik bernvakarių.

Bet… konsultantams reikia informacijos, jiems reikia išgirst kuo daugiau įvairių nuomonių.

Na… jūsų naktinio mero prašymas labai paprastas – visi dalyvaukite apklausoje!

[ut_button color=”orange” target=”_blank” link=”https://www.surveygizmo.com/s3/4672690/VilniusNTE-lt” class=”btbig” size=”large” shape=”round” ]Užpildykite apklausą! Spauskite čia[/ut_button]

Nesvarbu kas esate, mums reikia išgirsti visų vilniečių nuomones. Tos nuomonės taps Vilniaus ateities dalimi. Užpildykite ir pasidalinkite su draugais, tėvais, seneliais, kolegomis, klientais, sekėjais!

Daugiau informacijos apie projektą čia
Apklausa anglų kalba / Survey in English

Būtent pagal šios apklausos rezultatus konsultantai parašys rekomendacijas savivaldybei, tad apklausa tikrai darys įtaką miesto ateičiai ir jūsų balsas pagaliau bus išgirstas koridoriuose.

Nori šokti visą naktį? Tai pasakykite politikams. Jų darbas yra dirbti pagal jūsų interesus, o ne atvirkščiai.

PLATINAM!!! 😀